zdrobnienie imion kamil

5 Cze 2010. Kamila to jedno z najładniejszych imion na świecie. a do tego mam straszne zdrobnienie choć większość osób mówi do mnie. Zdrobnienia do imienia kamila. 28. 09. 2007 o 18: 27. Re: Zdrobnienia do imienia kamila. 09. 11. 2007 o 21: 40. Jeszcze KEME< wykrzyknik>

Wielka księga imion. 15. kamila: Żeńska forma imienia-> Kamil. zdrobnienia: Kama, Kamilka. inne formy: Kamilia, Kamilla. obce formy: Camilla (ogólnie. Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom w kolejnych latach. Forma żeńska: Kamila. Zdrobnienia do tego imienia: Kamilek, Kamiś, Kamiluś. Poznaj prawdziwe znaczenie imion oraz ich charakterystykę. Kamil-Osoba o tym imieniu jest zagadkowa, interesująca i pociągająca innych. że są to zdrobnienia od dwuczłonowych imion żeńskich typu Bogumiła, Bogusława. Najprawdopodobniej imię to pochodzi od zdrobnienia imienia Katarzyna. Oznaczałoby wtedy osobą czystą. Kamila jest odpowiednikiem męskiego imienia Kamil.

Dojrzewamy. Pl-portal młodych-Inne-Macie jakieś oryginalne zdrobnienia od imienia Kamila? Żeńska forma imienia-> Kamil. zdrobnienia: Kama, Kamilka. inne formy: Kamilia, Kamilla. obce formy: Camilla (ogólnie przyj. Forma), Camilla, Camille (ang. We francuskim nie ma zdrobnien imion: d: d a te imiona moge Ci. Imiona: Adalbert, Mathias i Nicolaus oraz polskie imię Kamil (w mowie i w piśmie). Moje angielskie: ANita, a mi sie podoba że zdrobnienie w amerykański to Nancy. Znane osoby o imionach Kamila: Kamila Skolimowska-miotaczka, złota.
Kamila jest to żeński odpowiednik imienia Kamil. Zdrobnienia: Kamilka, Kama, Kamcia, Kamileczka Kamila imieniny obchodzi 31 maja, 18 lipca i 16 września. . z Księgi Imion-charakterystyka imienia Kamila Imię (forma męska): Kamil Imię (forma żeńska): Kamila Przekształcenia i zdrobnienia: Kama. Liczba urodzonych chłopców o imieniu Kamil w ujęciu rocznym. Aleksandra-dostojnie, a zdrobnienie, po prostu Ola. Mnie się podobają imiona kwiatowo-owocowe: . Wywodzi się od zdrobnienia grupy imion, także męskich. żeński odpowiednik imienia Kamil, które z kolei wywodzi się od rzymskiego . Greckie léō n było pierwotnie zdrobnieniem imion dwuczłonowych typu. żeński odpowiednik imienia Kamil, które z kolei wywodzi się od. Stąd nie obce mogą być Kamilom zainteresowania psychologią. Jednak trzeba pamiętać o tym, że wszelkie modyfikacje Tego imienia czyli zdrobnienia.
Ja dodam, że zdrobnienie może być wspólne dla kilku imion: Radek to. Znaczenie naszych imion. Kamila. Pochodzenie imienia-łacińskie, liczba dla imienia.

Kamelia to jedno z haseł z dziedziny Imiona Słownika Krzyżówki Info zawierającego bazę haseł krzyżówkowych z zaawansowaną wyszukiwarką. Znaczenie imion: Kamila opis, znaczenie, zdrobnienia, imieniny.

Kamila-pochodzenie: łacińskie; znaczenie poniżej) Kamila to żeńska odmiana. Znaczenie: ” nadzieja” jest zdrobnieniem rosyjskiego imienia Nadieżda.

Słownik imion od a do z-Alfabetyczny słownik imion z krótkim wyświetleniem znaczenia i pochodzenia imion. " przyjemna" lub zdrobnienie imienia Ewa. kamil, kamilla (łac. " młodzieniec, dziewczyna szlachetnego rodu"

W polskich źródłach średniowiecznych występuje od xiii w. Jako Bożana oraz Bożechna i nie można wykluczyć, że są to zdrobnienia od dwuczłonowych imion.
Znaczenie imion: Katarina opis, znaczenie, zdrobnienia, imieniny. Się od imienia Kamil; i duńskiego od imienia Katarzyna (szw Katarina, Karin, Karina).

. Imiona męskie. Jeśli Twoje imię to: Adam, Andrzej, Artur, Czesław. Jacek, Jakub, Jan, Janusz, Jarosław, Jerzy, Józef, Kamil, Kazimierz. Następnie poszukać jego zdrobnień na liście rosyjskich zdrobnień imion. Dawniej uważano je też za czeski odpowiednik takich imion chrześcijańskich jak: że są to zdrobnienia od dwuczłonowych imion żeńskich typu Bogumiła, Bogusława. Kamila-jest zagadkowa, interesująca i pociągająca innych.

Słownik: wielka księga imion (litera k)-Encyklopedie w interia. Żeńska forma imienia-> Kamil. zdrobnienia: Kama, Kamilka. Znaczenie imion Imię jest bardzo ważne dla każdego człowieka. Zdrobnienia: Kamilek, Kamilu? Kami Imieniny: 31 Maja, 14 Lipca, 18 Lipca.
Pochodzenie i znaczenie. To odpowiednik męskiego imienia Kamil w Polsce pojawia się od xviii w. Zdrobnienia. Kamilka, Kama, Kamisia.
Może pochodzić od zdrobnienia imienia Katarzyna typowego w językach. żeński odpowiednik imienia Kamil, które z kolei wywodzi się od rzymskiego cognomen.
Danuta. Imiona-znaczenie imion. Imię Danuta powstało prawdopodobnie jako litewskie zdrobnienie imienia Daniela. w czasach księżnej Danuty Litwini byli. Znaczenie imion: Aneta opis, znaczenie, zdrobnienia, imieniny. Kamil jest imieniem pochodzenia łacińskiego, oznacza szlachetnie urodzonego chłopca.
Proponuje do tej strony jeszcze dopisac zdrobnienie imion \nigdzie ich nie. Sie udaje poprawnie wymowic inny przekrecaja na kamile, emile amile i inne. Kamila. Pochodzenie łacińskie, żeński odpowiednik imienia Kamil. Które w starożytnej Grecji funkcjonowało jako zdrobnienie imion dwuczłonowych.
Niektóre zdrobnienia mogły powstawać zarówno od imion rodzimych jak obcych (np. Grzymek od Grzymisława lub Peregrinusa, Jacz od Jaczemira lub Jakuba czy. Ewa (hebr. " żywa" " życie" ewelina (celt. " przyjemna" lub zdrobnienie imienia Ewa. kamil, kamilla (łac. " młodzieniec, dziewczyna szlachetnego rodu" 17 Lut 2010. Według niektórych Maja jest zdrobnieniem imienia Maria. Ponad 10 razy nadano imiona: Kamil (13), Mateusz, Paweł, Wiktoria (po 11). Andrzej, a (12); i. m. Greckie andreas' dzielny, męski, silny mężczyzna' genetycznie jest zdrobnieniem dwuczłonowych imion męskich typu: Androgenes.

Jest zdrobnieniem imion Wioleta, Wioletta. Uznanie tej formy za imię oficjalne. Ale możliwe jest też inne imię jako podstawa zdrobnienia, np. Kamila).
Imię pochodzenia łacińskiego; żeński odpowiednik imienia kamil. Złożenia dwóch innych imion: Marii i Anny, analogicznie do angielskiego imienia Maryann.

Z Księgi Imion-charakterystyka imienia Kamila Imię (forma męska): Kamil Imię (forma żeńska): Kamila Przekształcenia i zdrobnienia: Kama.

Przykłady imion i nazwisk z naszej szkoły: Anduła Paulina; Barczewski Łukasz; Bednarska Alicja; Bosboom Natalia; Bujnarowski Kamil; Dąbrowski Tomasz;

. w języku polskim możliwe są też zdrobnienia, zresztą często i gęsto. Najczęściej w Polsce nadawane imiona męskie: Kamil, Jakub, Patryk.


Kamila: imię o niejasnej etymologii. Żeński odpowiednik imienia Kamil. Zdrobnienia: Kamilka, Kama, Kamisia (śmiało takich można używać;

A tak poza tym to jest zdrobnienie jakiego imienia? Adrianna? Kamila-nieładne, nie lubię odpowiedników żeńskich imion wziętych z męskich.
Odmiany i zdrobnienia, Kamilek, Milek. Imieniny, 14 lipca, 18 lipca, 25 września. Patron, Św. Kamil de Lellis-założyciel Zakonu Kanoników Regularnych

. UWAZam że wybrałam piękne imiona. Kamil to radosny cżłowieczek. Wioletta ale nie lubię jak ktoś się tak zwraca do mnie, wolę zdrobnienie.
Imieniny obchodzą: Kamila, Aniela, Petronela. Znaczenie imion; > Imiona na. Opis, cechy charakterystyczne: Anita to hiszpańskie zdrobnienie od imienia.
Imię: Kamelia. żeński odpowiednik imienia Kamil lub imię pochodzenia indyjskiego od imienia Kamal, co w sanskrycie oznacza" czerwony" Imiona. Znaczenie imion. Zdrobnienia: Kamelka, Kamelcia, Kama

. Hm a może to nie jest zdrobnienie damskiego imienia tylko wyraz lokalnego patriotyzmu. To sie nazywa wadnalizm Kamilu. Komentarz. 8 Cze 2010. Naukowe Znaczenie Imion Żeńskich. m: mariola. Ogole! ale jakos polubilam i imie i zdrobnienie-podobno dodaje mi uroku; tez. świetny opis ja mam słabosc do kamilow i bartkow a wy laski: p mariolki: p. Polacy wykazują się sporą inwencją jeśli chodzi o zdrobnienia. Najczęściej nadawane imiona męskie: Kamil, Jakub, Patryk, Adrian, Michał, Dawid, Kacper. Pochodzenie imion, znaczenie imion. Twoje imię-poznaj jego znaczenie i. że są to zdrobnienia od dwuczłonowych imion żeńskich typu Bogumiła, Bogusława. Kamil. Osoba o tym imieniu jest zagadkowa, interesująca i pociągająca innych.

A mój nick pochodzi od zdrobnienia imienia francuskiego generała d' artagnana. Mój nick wziąłem z połączenia imion dwóch najzabawniejszych postaci: Bierze się to od mojego imienia Kamil. w szkole za to mówili na mnie kamelot. A w ogóle to stwierdzam, że jest mało fajnych damskich imion. Wiktoria, Kornelia, Patrycja, Agnieszka (zdrobnienie już mniej ładne), Sara, Laura, Vanessa. Wniosek: ze względów praktycznych nieodmienność tych imion należy. Przykłady można mnożyć: Krzysztof Kamil Baczyński, Henryk Mikołaj Górecki itd. w liczbie pojedynczej tak samo jak nasze zdrobnienie imienia Aleksandra: DCMs. Moja córcia także ma na imię Kamila. z równie niespotykanego powodu; Otóż. Jest oryginalne, bardzo ładne i ma śliczne zdrobnienia-Kama, Kamilka, Kamilcia, Kamcia. Ze wzgledu na błędność pisania nie których imion przez anglików.

Christian mało spotykane ale piękne w zdrobnieniu christuś albo tituś. a mnie dlachłopca podobaja sie takie imiona jak dawid, eryk, patryk, kamil, adrian.
. Kamil; Kamila; Kamrat; Kamufel (od kamuflażu)/ (related to camouflage). Kitaj; Kitek (też zdrobnienie od Nikity)/ (also a shortened form of Nikita). Р у с с к и е у м е н ь ш и т е л ь н ы е и м е н а Rosyjskie zdrobnienia imion. Articlesbrzmiące jak zdrobnienia (a więc przypominające wiele słów w ich.
U mnie w rodzince wszyscy maja niebanalne imiona. Ja Weronika, siostra Martyna, brat. Gośka, Gocha, Maryśka-te zdrobnienia mają dla mnie zbyt mało ciepła w sobie. Się zjawi na tym świecie, a jak by był chłopczyk to byłby Kamil. Dla chlopca jakos nie mamy typow. Kiedys podobalo mi sie imie Kamil. Co do imion Ana kojrzy mi się tylko z zdrobnieniem imienia Anna i to wybacz. Imiona-znaczenia imion żeńskich-k. Kamila-wszechstronna, niespokojna i zmienna natura. Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.

Powered by WordPress