zdrobnienie imienia

2. lamberta: Żeńska forma imienia-> Lambert. zdrobnienia: Berta. 5. lasŁawa: Żeńska forma imienia-> Lasław. zdrobnienia: Laska, Sławka. [edytuj] Kategorie zdrobnień. Zdrobnieniom podlegają: wyrazy pospolite (domek), imiona własne (Kasia, Staś, Pawełek, Urszulka). Szczerze mowiąc to samo Daria powinno wystarczyć, wszystkie zdrobnienia do tego imienia jak dla mnie" niebrzmią" w porównaniu do czystej jego formy. Naprawdę jest to francuskie zdrobnienie imienia Maria, chociaż może się wydawać, że to imiona Maria plus Jola. Każdy jednak intuicyjnie czuje, że w imieniu. Wasze propozycje dotyczace wszelakich zdrobnień i spoważnien oraz modernizacji imienia Agnieszka, i jakie lubicie zdrobnienia (lub spoważnienia).

Zdrobnienie od imienia Jennifer-Jen. Zdrobnienie od imienia Jennifer. Text-To-Speech voiced by IVOna· 0). w znaczeniu ogólnym . Wydaje mi się że od Zygmunt, ale nie niejestem pewny. Jest to zdrobnienie od Józefa. w razie wątpliwości zajrzyjcie [url tu.
Pochodzenie: forma pochodna imienia Anna, powstała jako przeniesienie francuskiego zdrobnienia tego imienia, Anette. Czemu zdrobnieniem od imienia Joanna . Jakie macie pomysły na zdrobnienie imienia Bruno? My mówimy na synka Brunio, Brunuś. a moja dwuipółletnia bratanica wymysliła dla kuzyna.
Tematy: Klaudia, Imię, zdrobnienie, pomysł, przezwisko. Jakie zdrobnienie, przezwisko do imienia Klaudia. Jakie może być przezwisko do tego imienia. 29 Kwi 2010. Chciałabym bym się dowiedzieć; Mamy odpowiedzi na wszystkie twoje pytania: Jak? Gdzie? Po co? Dlaczego? Kiedy? 16 Paź 2007. Przeładuj stronę Śmieszne zdrobnienia imienia. Nazwa użytkownika, Pamiętaj moje logowanie? Jak zdrabniacie imiona Waszych maluchów? Zdrobnienia. Imiona także zdrabniano i zdrobnienia te z biegiem czasu często stawały się nowymi imionami-na przykład z Bogusława powstał używany do dziś. Witam serdecznie. Mam do Was gorącą prośbę-chciałbym się dowiedzieć, jakie są angielskie zdrobnienia imienia Caroline. Niestety, nie umiałem tego nigdzie.
Żeńska forma imienia-> Racisław. zdrobnienia: Sławka. Żeńska forma imienia-> Radoch. Również zdrobnienie imienia Radosława.

Najprawdopodobniej imię to pochodzi od zdrobnienia imienia Katarzyna. Powstało od zdrobnienia imienia Katarina (patrz Katarzyna).

Pochodzenie: Jest to zdrobnienie od imienia Jadwiga, może też być przekształceniem. Imię męskie: Chrystian. Imieniny: 4 grudnia. Zdrobnienie: Chrystianek.


Forum dyskusyjne. Dyskusje na różne tematy. Jak zdrobnic imie Elżbieta-Gery. Pl-Forum.

6f75ef: JaKie zdrobnienie imienia joanna najbardziej lubisz? Jakie najczęściej lubisz używać. xd.

11 Kwi 2010. 1. 2. Kategorie zdrobnień. Zdrobnieniom podlegają: wyrazy pospolite (domek), imiona własne (Kasia, Staś, Pawełek, Urszulka). . Lista ułożona alfabetycznie według zdrobnień pozwala ustalić, od jakiego imienia lub imion pochodzi dana forma zdrobniała. 9 Lut 2010. Słodkie zdrobnienie od imienia Dawid. Dawid to mój chłopak; Natasza-imię żeńskie pochodzenia łacińsko-rosyjskiego. Powstało jako rosyjskie zdrobnienie imienia Natalia. Początkowo to imię było nadawane dzieciom.

Bartosz-Bartosz i Bartłomiej to w zasadzie jedno i to samo imię. Bartosz to staropolskie zdrobnienie od Bartłomieja, które jest używane także jako. Anita to hiszpańskie zdrobnienie od imienia Juanita, czyli po hiszpańsku: Joanna lub Janina. Pod względem pochodzenia jest to to samo imię, co Joanna. Jak zdrobnic te imiona. Witajcie nazywam sie Lilla i mam 28 lat. Ale dawanie dziecku zamiast imienia zdrobnienie, to w moim odczuciu głupota.
Naszym zdaniem Andzia to najlepsze Zdrobnienie Imienia Damskiego. Zagłosuj na swoje ulubione rzeczy z życia codziennego. Poznaj nowych ludzi o podobnych.
Czemu zdrobnieniem od imienia Joanna jest Asia, zaś imię Anna, które wydaje się być. Jedyne ogólnie znane zdrobnienie imienia Maryla to Marylka.

Imię żeńskie uważane za angielskie zdrobnienie niemieckiego imienia Adelheid lub. Formą męską mogłoby być pierwotne imię Amalgunt. Skróty i zdrobnienia:

Zdrobnienie od imienia Elżbieta i najstarsze zapisy (z xiv wieku) za-Miłka to zdrobnienie. Rada Języ-ka Polskiego proponuje zamiast imienia Miłka. Znaczenie imion: Aleksandra opis, znaczenie, zdrobnienia, imieniny.

Pochodzenie semickie, forma pochodna imienia Anna, powstała jako przeniesienie francuskiego zdrobnienia tego imienia, Anette, do języka polskiego. Młoda Cipi (to zdrobnienie od biblijnego imienia Cipora, czyli Sefora). Miałem używać zdrobnienia twojego imienia, jakim cię obdarzyliśmy, czyli Kicia.

Itd. Itp. Ale najlepsze zdrobnienie od imienia Natasza jest-nana! Pamiętajcie: ~nana. Natasza, 2008-07-14 11: 43: 13. Imię jest przepiękne! Problem polega na tym, że w WnŚ zdjęcia bardzo często podpisywane są zdrobnieniem, zamiast pełnym imieniem. Jeśli jest to Michasia, Marysia czy Jaś,

. Patronka: znana jest jedna święta o tym imieniu, która jest częściowo legendą. Męska forma: Aleksander zdrobnienie: Ola, Oleńka Łac. . a mną można manipulować używając najmniejszego zdrobnienia mojego imienia, ale nikt o tym nie wie, poza moją mamą. Uwielbiam i wymiękam.). Wiesz, lubię imię Piotr, a to zdrobnienie wydaje mi się. Iwona Jarecka, 24 maj, 2009-00: 50. Najładniejsze. Dlatego ten Piotruś. Najprawdopodobniej imię to pochodzi od zdrobnienia imienia Katarzyna. Oznaczałoby wtedy osobą czystą, niepokalaną, prawą. Może jednak być także formą żeńską.

11 Mar 2010. Re: co oznacza imie ewelina i jaka ona jest! 17. 04. 2009 o 11: 27. są zdrobnienia do imienia Ewelina. Wiem bo też mam tak na imie; Wymiana w na b odzwierciedla ludową włoską i hiszpańską wymowę tego imienia. w Polsce nadawane co najmniej od 1755 roku. Imieniny· Blanka. Zdrobnienia:

Asia Imię żeńskie. Pobierz dzwonek True Tone Asia. Zdrobnienie: Jagódka, Jaga. Zdrobnienia od imienia Joanna to: Joasia, Asia itp. źródło: Wikipedia. Jakie jest zdrobnienie do imienia szymon? ps prosze nie obrazać imienia mojego boya. Zdrobnienia imion. Dodał (a): marffa14; Data: 2008-02-10 18: 16.

Ja też mam na imię ada a dokładniej adrianna i ada to jest zdrobnienie od adrianny. Chociaz tez sie spotkalamm ze niektore dziewczyny po prostu maja ada.
Marita to jedno z haseł z dziedziny Imiona Słownika Krzyżówki Info zawierającego bazę haseł krzyżówkowych z zaawansowaną wyszukiwarką. " przyjemna" lub zdrobnienie imienia Ewa Na górę strony. feliks (łac. Felix)-" szczęśliwy" felicja żeńska forma imienia Feliks ferdynand (germ.
. Kierownik usc wyjaśnił zaskoczonej mamie, że Nadia jest zdrobnieniem od imienia Nadzieja, a zdrobniałych imion rejestrować zabraniają.

Poza tym skoro samodzielne imiona Marika, Marianna, Mariola nie są zdrobnieniem Marii, dlaczego Inka ma być zdrobnieniem od Pauliny? Wg mnie imię Inka jako.
Zdrobnienia Niekiedy zdarzają się wątpliwości, gdy forma zdrobniała imienia jest mylnie kojarzona z konkretnym brzmieniem, np. Grecka Eugenia i łacińska. Czy podoba Ci się Twoje imię? 13 stycznia 2007. Rosyjskie zdrobnienie od imienia Marta brzmi Mara: d Całkiem ciekawie, co nie? odpowiedz. Aneta-alternatywna forma imienia Anna, powstała jako przeniesienie francuskiego zdrobnienia tego imienia, Anette, do języka polskiego.

Bartosz i Bartłomiej to w zasadzie jedno i to samo imię. Bartosz to staropolskie zdrobnienie od Bartłomieja, które jest używane także jako samodzielne imię. Witaj! Eugeniusz. Zdrobniale mowimy takze Gienek, Genek itp. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Zajrzyj na nasza strone internetowa www. Zapytanko. Pl. Przekształcenia i zdrobnienia: Celina, Celinka, Celka. Znaczenie: łacińskie: Marcellus-plebejski. Pochodzenie: być może skrót od imienia Marcelina. Imię w oryginalnej formie nawet lubię, ale wszelakie zdrobnienia doprowadzają mnie do szału. Dlatego nie przepadam za swoim imieniem, pewnie dlatego.

Powered by WordPress